Navigation
Member Poll
Ce te joci ?

CS & CS GO
CS & CS GO
83% [5 Votes]

DOTA
DOTA
17% [1 Vote]

Altceva
Altceva
0% [0 Votes]

Votes: 6
You must login to vote.
Started: 19/02/2016 10:11

Polls Archive
Nasaud Gaming Facebook
Giants Nasaud Facebook
Promotii Emag
View Thread
Nasaud Gaming » Serverul Nasaud Gaming » Cereri admin
 Print Thread
Vreau admin
Nick:Gykw(Gicu)

Motivul pentru care vreau admin este: De multe ori cand joc apar gunaoie pe server care injura si fac pe grozavii,nu e nimeni care sa le dea gag sau kick.Sunt corect , tratez pe toti la fel si respect regulile serverului.

Timp de joc pe server/zi: Joc maxim 1 ora jumate ,timpu nu-mi permite mai mult ca am de invatat.

Rank:Habar n-am
Vechime pe server: De cand o aparut

SteamID: Nu mai am Steam
YahooID: messiah_my2001 sau l_mind2000

Imbunatatiri care ar putea fi aduse serverului si/sau siteului: Faiosul "Headshot" , o lista cu pedepse pentru cei care isi omoara coechipierii( set on fire , blind , kill, increase damage....)

Madu
Din pacate nu ai steam. Iar din data de 12 aprilie 2009, toti adminii serverului Nasaud Gaming trebuie sa aiba steam. Cei care la acea data nu au ...li se retrage adminul. Iar pana atunci, nu e mai dau admine pt no-steam. Poate ca daca o sa iti cumperi steam o sa imi reevaluez pozitia.
In legatura cu imbunatatirile:
- faza cu headshotul mi se pare mult prea copilareasca si de prost gust, de aia nici nu exista pe server. Vreau ca serverul sa fie un server serios, cu jucatori buni si foarte buni, nu un server de buti care nu stiu ce au de facut pe harta.
- pedepsele pentru cei care omoara coechipieri....aici treaba sta altfel. daca tragi in al tau, tie iti scade hpul, nu lui. Singurele exceptii sunt atunci cand cel in care tragi are putin hp sau ii dai un headshot cu awpul. Atunci moare. Dar, la 3 team killuri, respectivul primeste kick/ban automat. Probabil o sa mai lucrez putin la chestiile astea, dar momentan nu am cand.
Iar lista cu pedepse nu cred ca va fi vreodata, care-i omoara pe a lui pur si simplu primeste pedeapsa si gata.
Edited by Madu on 26 March 2009 12:15:23

www.nasaud.info
CATY
Revino cu un reply pana in 12 aprilie daca ai achizitionat steam, deoarece cum zicea si Madu in 12 aprilie 2009 toate adminele cu non steam vor fi retrase. Topicul ramane deschis
img40.imageshack.us/img40/1549/94725990.png

www.nasaud.info
luckystrike
copilu ii suparat ma..si io-l inteleg...pe el il cam omoara astia de la el din echipa ca nu-l cunosc...si sta si in colturi intunecate de pe harta....plm..iesi la lumina...lucra la skill si nu mai ai treabaWink....shapoi cu pedepsele alea...sunt de gradinita...sa-l faci pe unu rachetaSmile))) dao-n pzd ca nu suntem la NASA...sa-ti ajiute dumnezau cu adminu...defapt,prima data cu steam..si apoi ADMINWink over now!

www.nasaud.info
Vesti bune! mi-am bagat steamu Gykw17 e id. Licenta imi iau de la unu peste vreo cateva zile pentru ca acuma sunt cam retard din punct de vedere financiar. Oricum , aveti dreptate cu pedepsele , sunt copilaresti si stupide , uitati ca le-am scris.

luckystrike
mda...ai vazut ca altfel gandesti cu steamWink

www.nasaud.info
CATY
Ai grija sa nu fie ceva tepar cel care vinde licenta. Mai bine o iei de pe computer games 10 euro Wink
img40.imageshack.us/img40/1549/94725990.png

www.nasaud.info
Jump to Forum:
Login
Username

Password

Forgotten your password?
Request a new one here.
Shoutbox
You must login to post a message.

30 April 2016 11:39:12
hei

17 March 2016 19:26:41
ati zis ceva?

27 February 2016 09:11:18
Ma bag si eu in īncercarea asta , o sa cotizez , dar de jucat nu foarte mult timp pentru ca am alte prioritati. Cotizez pentru ca mi-ar placea sa vad iar serverul cum era odata.

25 February 2016 19:40:49
ok

25 February 2016 08:13:15
Hai ca facem o sfortatre si incercam sa-l reanimam,dau si eu "un leu pentru Anteneu",nu doresc admin,ca o sa va golesc serverul de tot Smile.Multumesc!

24 February 2016 23:31:39
Dan , o sa facem īntālnire pentru adunarea banilor si golirea sticlelor Grin

24 February 2016 22:13:29
Nu sunt de acord cu gazduire pe serverul de care zici. Nu mai are nimeni timp pentru administrare de genul ala plus ca nu are rost sa compromiti securitatea serverului.

24 February 2016 21:30:32
sunt de acord sa dau si bani, sa imi ziceti cand si cui

24 February 2016 21:24:48
Eu sunt de acord daca stiti cum, sa pun serverul pe serverul primariei, ca am si loc si banda, si nu e nici un leu de plata, numa sa stie cineva lucra in Ubuntu Linux pe 64 biti

17 March 2015 21:16:33
Pffffoiii.. se pare ca am vazut foarte tarziu POOL-ul cu serverul... nush ce sa zic, dar eu cred ca s-ar merita sa se redeschida serverul.

2,784,464 unique visits