Navigation
Member Poll
Ce te joci ?

CS & CS GO
CS & CS GO
83% [5 Votes]

DOTA
DOTA
17% [1 Vote]

Altceva
Altceva
0% [0 Votes]

Votes: 6
You must login to vote.
Started: 19/02/2016 10:11

Polls Archive
Nasaud Gaming Facebook
Giants Nasaud Facebook
Promotii Emag
View Thread
Nasaud Gaming » Serverul Nasaud Gaming » Cereri admin
 Print Thread
Cerere admin k1nd3[;x]
ionelscurtu
Nick:k1nd3r[;x]
Oras:Cartier Liviu Rebreanu
Motivul pentru care vreau admin este:In ultima saptamana am observat foarte multi codati si nici un admin nu era,vreau sa fie putin mai distractiv srv si playeri sa fie corecti la joc adica sa nu foloseasca codul!
Timp de joc pe server/zi:Joc pe acest srv de 2 3 ani dar ma intrrup banul!
Rank:momentan 3
Vechime pe server:2 3 ANI
SteamID:STEAM_0:1:25628895
Varsta:14 FAC 15 PESTE 4 LUNI
Cunostinte de AmxMod: DA/NU (Nu Prea/Invat Pe Parcurs): Da, foarte bine
Imbunatatiri care ar putea fi aduse serverului si/sau siteului:Totul este perfect io nu cred ca nu trebuie inbunatatit nimic
Cine v-a indrumat/adus spre/pe serverul nostru ?: Prietenii!

G_MalanKa
la asta sa-i da-ti powerfull direct! Smile) ca-i de treaba copilu Smile! joaca mult pe svr! si joaca bn! merita admin!
Zi Sa Mori Tu !?

ionelscurtu
Ma multmesc cu moderato si helpar! Malanka ar fi bine powerfull dar nu se poate eu asa cred dar aas vrea Smile)!!

G_MalanKa
dada nici n-ai vrea multe Smile)
Zi Sa Mori Tu !?

ionelscurtu
Nu imi doresc mai mult ca nu este posibilitate,asa ca mod este bine!

luckystrike
Bani pentru host si primesti admin !

www.nasaud.info
ionelscurtu
Cati?

luckystrike
Nelu` , citeste regulile forumului - >

1. Fara jigniri sau amenintari la adresa adminilor sau a moderatorilor.
2. Fara comportament agresiv si fara instigare la scandal pe forum.
3. Nu stricati topicurile altor Useri.
4. Nu vorbiti obscen si nu introduceti cuvinte obscene in titluri.
5. Fara avatare explicit sexuale sau cu reclame.
6. Fara reclame la alte site-uri sau servere.
7. Fara posturi duble. Daca doriti sa postati iar, si postul dvs este ultimul din thread, va rugam folositi functia EDIT sau modifica, in loc sa postati de doua ori.
8. Asigurati-va ca toate intrebarile sunt postate la sectiunea corespunzatoare!
IMPORTANT: Orice abatere de la reguli va fi sanctionata cu WARN ! Daca un User primeste 5 Warn-uri contul acestuia ii va fi sters si va primi BAN pe Ip .

Sper ca ai observat si inteles regula numarul 7...
Primesti Helper si costa 10 lei...
Dau bine cu :
Mouse:A4Tech X7 XL-730K
Tastatura: de la laptop Grin
Casti:Canyon CNR-HS10
Mouse Pad: A4Tech X7

www.nasaud.info
ionelscurtu
Bine am citit regulamentul dar lam uitat unde iti las nume si pass pt. admin, pe mesaje private?

ionelscurtu
Tiam pus nick si pass la private mesaj tot acel nume si pass ca de la slot!!

luckystrike
TU ESTI UNGUR ??? CUM ... AI CITIT REGULAMENTUL DACA IAR INCALCI REGULA NR.7 SI FACI DUBLU POST ??? FACI MISTO SAU ESTI TAMPIT ?

www.nasaud.info
ionelscurtu
Din gresala am dat dublu !!

G_MalanKa
=)))))) ioi ishtenem Smile)
Zi Sa Mori Tu !?

ionelscurtu
CE ISTENEM MA!!

luckystrike
NELUUU ! Cand esti in Nasaud suni un owner ( ceri nr. de telefon pe messenger ) si ii dai banii ! APOI PRIMESTI ADMIN sau tu vrei sa te scriu pe caiet cu datorie de 10 lei si sa-ti dau ADMIN ?!?!?!

www.nasaud.info
ionelscurtu
OK am nr tau !! Vreau sa ne intalnim !!!sa iit dau 10 leiSmile

CATY
S-a facut intalnire astazi, 27 decembrie 2012, de ce nu ti-ai facut simtita prezenta? Si te rog nu mai stresa ownerii pe server cand ii vezi cu adminul tau, nu vad nicio tentativa mica de interes. HF
img40.imageshack.us/img40/1549/94725990.png

www.nasaud.info
ionelscurtu
Nu am putut face prezenta.......... dar o sa il sun pe olucian sa i dau bani pt host si io !!!!

DarkkinG
CHIAR NU INTELEG LUCKY CUM II DAI ADMIN LA UN COPIL CARE NU ARE IMPLINITI 14 ANI SI PROVOACA TOTI PLAYERII SA_L INJURE CA SA LE POATA DA GAG SA SE BUCURE DE COMENZI...
ACUMA INTR`O SEARA II INJURA SA_L INJURE INAPOI SA LE DEA GAG... SCRIE TOT TIMPU CU Y@ ... sufera maxim de admin.
img235.imageshack.us/img235/3276/bunnyld6.gif
img191.imageshack.us/img191/6608/teddybearinnuendo.gif

ionelscurtu
=)))))) Ba am observat la voi ca dati banuri de pl sa ma ierte nu am vazut un admin sa fac ss sau demo ceva direct ban ce-i asta ma nu am 14 neimpliniti am 14 fac 15 in mai ...in plus vreau sa fiti si voi putin mai distractiv nu asa de inchisi,scriu cu Y@ cand schimb map sau zic sa puna bmb dar rar le zic sa puna bmb ....am crezut ca ne putem intelege si noi dar vad ca nu sunt sanse am niste admin care ma inteleg bine cu ei si nu am probleme dar sunt admini care ma urasc dc ziceti akm!!!

Jump to Forum:
Login
Username

Password

Forgotten your password?
Request a new one here.
Shoutbox
You must login to post a message.

30 April 2016 11:39:12
hei

17 March 2016 19:26:41
ati zis ceva?

27 February 2016 09:11:18
Ma bag si eu in īncercarea asta , o sa cotizez , dar de jucat nu foarte mult timp pentru ca am alte prioritati. Cotizez pentru ca mi-ar placea sa vad iar serverul cum era odata.

25 February 2016 19:40:49
ok

25 February 2016 08:13:15
Hai ca facem o sfortatre si incercam sa-l reanimam,dau si eu "un leu pentru Anteneu",nu doresc admin,ca o sa va golesc serverul de tot Smile.Multumesc!

24 February 2016 23:31:39
Dan , o sa facem īntālnire pentru adunarea banilor si golirea sticlelor Grin

24 February 2016 22:13:29
Nu sunt de acord cu gazduire pe serverul de care zici. Nu mai are nimeni timp pentru administrare de genul ala plus ca nu are rost sa compromiti securitatea serverului.

24 February 2016 21:30:32
sunt de acord sa dau si bani, sa imi ziceti cand si cui

24 February 2016 21:24:48
Eu sunt de acord daca stiti cum, sa pun serverul pe serverul primariei, ca am si loc si banda, si nu e nici un leu de plata, numa sa stie cineva lucra in Ubuntu Linux pe 64 biti

17 March 2015 21:16:33
Pffffoiii.. se pare ca am vazut foarte tarziu POOL-ul cu serverul... nush ce sa zic, dar eu cred ca s-ar merita sa se redeschida serverul.

2,378,480 unique visits